Prejsť na obsah Prejsť na pätu

Internet, zabezpečenie, požiadavky

Nič sa nedeje. Predpokladáme, že v súčasnosti máte po ruke smartfón, v ktorom je bežne dostupné internetové pripojenie. Máte možnosť zdieľať svoje internetové pripojenie prostredníctvom telefónu pomocou tzv. hotspotu. Alebo, samozrejme, môžete spustiť aplikáciu XDENT v telefóne. Existujú aj “routery”, ktoré môžu mať v sebe kartu SIM a v prípade výpadku internetu cez vášho hlavného poskytovateľa sa automaticky prepnú na internet cez kartu SIM.

XDENT je navrhnutý tak, aby pohodlne fungoval aj na mobilnom pripojení 3G. Minimálne rýchlosti sú 5 Mb sťahovania a 0,5 Mb odosielania. Dnešným štandardom sú však oveľa vyššie rýchlosti – 40 Mb donwload a 4 Mb upload.

Áno, kedykoľvek. Vaše údaje sú vaše údaje. V systéme XDENT máte možnosť požiadať o zálohu svojich údajov, ktorá bude po skončení k dispozícii na stiahnutie. Formát údajov je zo zákona vo formáte CSV, ktorý je čitateľný iným softvérom.

XDENT možno spustiť vo všetkých moderných webových prehliadačoch (Chrome , Safari, FireFox, Internet Explorer, EDGE, Opera). Funguje aj na PC, MAC, Linuxe, tabletoch a mobilných telefónoch. Odporúčame používať najnovšie verzie uvedených prehliadačov. Všetko, čo potrebujete, je internetové pripojenie, nie je potrebné nič inštalovať.

Záleží na tom, z akého zariadenia pristupujete. XDENT automaticky zistí, z ktorého zariadenia sa pristupuje, a podľa toho upraví používateľské rozhranie a ovládacie prvky. V prípade PC odporúčame ideálne 24″ monitor s rozlíšením 1920×1200 (tzv. Full HD).

Áno, v nastaveniach oprávnení môžete konkrétnym prihlasovacím účtom priradiť pevnú IP adresu, z ktorej sa môžu prihlásiť.

Áno, každému prihlasovaciemu účtu môžete podrobne špecifikovať ich oprávnenia a obmedzenia.

Žiadny problém, XDENT vám nedáva žiadne obmedzenia. Nezáleží na tom, koľko ordinácií vlastníte, či máte jednu alebo viac spoločností. Náš najväčší klient v krajine v súčasnosti zamestnáva viac ako 150 lekárov na viac ako 18 fyzicky oddelených miestach.

Online rezervácia

XDENT vám zaručuje plnú moc nad zásadami zrušenia. Môžete napríklad nastaviť najneskorší čas, kedy môžu klienti zrušiť alebo zmeniť svoju online rezerváciu (napríklad najneskôr 24 hodín pred uskutočnením rezervácie). O všetkých zmenách budete automaticky informovaní.

Určite. Máte úplnú kontrolu nad kalendárom a pridávanie nových rezervácií je rýchle a jednoduché. Do kalendára XDENT môžete pridať aj svoje osobné voľno, označiť hodiny, keď nie ste k dispozícii, alebo vytvoriť opakujúce sa rezervácie.

Áno. Rezervácie je možné prijať alebo odmietnuť manuálne. Pre vaše pohodlie je k dispozícii funkcia automatického prijímania všetkých prichádzajúcich rezervácií.

Vy a vaši zamestnanci dostanete e-mailové upozornenie na všetky nové rezervácie, zrušenia alebo zmeny. Okrem toho budú všetky nové online rezervácie viditeľné v prehľade.

Nie. Váš účet XDENT zahŕňa prispôsobiteľnú webovú stránku so špeciálnou webovou adresou podľa vášho výberu. Okrem toho je táto stránka optimalizovaná na vyhľadávanie v službe Google alebo iných vyhľadávačoch. Ak máte vlastnú webovú stránku, môžete na ňu jednoducho pridať tlačidlo “Rezervácia”.

Áno. Jedným kliknutím pridáte kartu rezervácie na svoju stránku na Facebooku. Klienti si môžu rezervovať aj online prostredníctvom vašej stránky na Facebooku.

Áno, môžete. Môžete napríklad vypnúť online rezervácie pre všetkých klientov a aktivovať ich len pre vybraných klientov.

Áno, rezervačný formulár môžete nastaviť podľa svojich predstáv. Môžete použiť prednastavené prvky, ktoré chcete o svojich klientoch vedieť (napr. adresu alebo miesto, kde sa o vás dozvedeli atď.), alebo si tieto prvky môžete vytvoriť sami jednoduchým kliknutím.

XDENT je v súčasnosti plne lokalizovaný do šiestich jazykov. Klienti môžu počas online objednávania prepnúť na inú lokalizáciu a všetko sa okamžite preloží.

Komunikácia s klientmi

SMS sa účtujú oddelene podľa počtu odoslaných SMS za mesiac. Viac informácií nájdete v našom cenníku.

Áno, môžete si vybrať, či chcete poslať SMS alebo e-mail. Môžete si tiež vybrať, s akým časovým predstihom chcete správu odoslať. Samozrejme, môžete si definovať šablóny E-mail s SMS.

Áno, a ak sa tak stane, v systéme XDENT sa okamžite zobrazí textová správa s odpoveďou. Kliknutím je možné prejsť na detail klienta alebo na rezerváciu, pre ktorú bola odpoveď SMS odoslaná. SMS odpoveď je možné použiť aj pre tzv. potvrdzovací režim, keď od klienta požadujete SMS potvrdenie termínu.

Ďalšie funkcie XDENT

Áno, je možné viesť zdravotnú dokumentáciu výlučne elektronicky s elektronickým podpisom. Zabezpečíme aj bezpečnosť údajov v súlade so zákonom.

Áno, rýchlo a jednoducho. V nastaveniach si môžete vybrať z niekoľkých preddefinovaných šablón, prispôsobiť si vlastný vzhľad a pomocou sprievodcu už môžete zostaviť plán liečby podľa svojich potrieb.

XDENT v súčasnosti podporuje viac ako 30 dodávateľov softvéru RVG. Priamo zo softvéru XDENT môžete jedným kliknutím zobraziť dokumentáciu klienta RVG. Výrobcovia RVG nás pravidelne kontaktujú so svojimi novými produktmi, takže zoznam podporovaných RVG sa neustále rozširuje.

Áno, XDENT má modul “Galéria”, do ktorého môžete nahrať akýkoľvek súbor potiahnutím myšou alebo kliknutím. Tieto súbory môžete pomenovať a tiež ich ľubovoľne “označiť”. Tieto značky potom môžete jednoducho filtrovať a vyhľadávať.

Áno. Sme hrdí na to, že XDENT je certifikovaný Národným centrom pre zdravotnícke informácie. Táto prestížna certifikácia potvrdzuje náš záväzok dodržiavať najvyššie štandardy bezpečnosti, kvality a interoperability v zdravotníctve.

Áno, XDENT je plne kompatibilný s FiskalPRO.

Nenašli ste, čo ste hľadali? Neváhajte nás kontaktovať.

Hore