Prejsť na obsah Prejsť na pätu
efektívne objednávanie pacientov prináša optimálne obsadený kalendár

Kalendár pre zubárov

Zjednodušte si plánovanie pacientov pomocou nášho kalendára objednávok a efektívne využívajte svoj čas.

Jednoduché a presné plánovanie

Ikona

Online objednávanie

Pacienti sa môžu objednať priamo z vašej webovej stránky. Online rezervácia je prepojená s kalendárom a máte tiež možnosť pacienta odmietnuť.
Ikona

Pripomienky ošetrení

SMS pripomienka sa odosiela automaticky a bez chýb. Pacient môže na SMS pripomienku odpovedať a potvrdiť termín. Jeho odpoveď uvidíte priamo v systéme XDENT a celý proces znižuje záťaž personálu.
Ikona

Pozvania na prevenciu

SMS pozvania na prevenciu a dentálnu hygienu sú vďaka XDENT automatizované. Forma SMS pozvánky je diskrétna a pacienti ocenia možnosť objednať sa online.
Ikona

Čakací zoznam

Pacient zrušil návštevu a vy potrebujete rýchlo nájsť náhradu? Na to slúži zoznam čakateľov a zoznam pacientov, ktorých môžete kontaktovať s aktuálne voľným termínom.
Žiadna ďalšia papierová dokumentácia

Zdravotná dokumentácia

Je veľmi dôležité, aby bol zápis do zdravotnej dokumentácie pacienta a následné vykazovanie poisťovniam čo najefektívnejšie. Plán liečby sa dá rýchlo a jednoducho pripraviť a je plne integrovaný do zdravotnej karty pacienta.

Komplexná stomatológia na jednom mieste

Ikona

Liečebný plán

Plán liečby s intuitívnym sprievodcom je plne prepojený s kartou pacienta, takže je možné vybrať všetky frázy, obrázky alebo RVG.
Ikona

Inteligentné frázy

Pomocou inteligentných fráz bezchybne vykážete poisťovniam a vytvoríte doklad o priamej platbe v priebehu niekoľkých okamihov.
Ikona

Zubné kríže

Zubný DH a parodontálny kríž umožňuje zaznamenávať aktuálny stav zubov pacienta len pomocou myši alebo klávesových skratiek.
Ikona

Poisťovne

Pravidelná aktualizácia číselníkov poisťoveň, automatizácia kontroly frekvencie a vekových pravidiel zdravotnej poisťovne. Generovanie dávok na jedno kliknutie.
Ikona

Galéria

Pomocou galérie môžete ukladať všetok multimediálny obsah do karty pacienta. Elektronicky podpísaná dokumentácia sa automaticky nahráva do Galérie a pravidelne sa zálohuje v súlade s legislatívou.
Ikona

Elektronický podpis

Zdravotnú dokumentáciu môžete podpísať rýchlo a predovšetkým bezpečne. Používanie elektronických podpisov eliminuje potrebu tlačiť a uchovávať papierové dokumenty, čo pomáha znižovať spotrebu papiera a zvyšuje udržateľnosť vašej praxe.
doklady a financie budú pod kontrolou

Pokladňa

Vytvárajte firemné dokumenty, faktúry a cenové ponuky. Jednoduchý export dát do účtovného softwaru.

Prehľad o všetkých platbách pacientov

Ikona

Poisťovne

Pomocou inteligentných fráz bezchybne vykážete poisťovniam a vytvoríte doklad o priamej platbe v priebehu niekoľkých okamihov.
Ikona

Snadný export dát

Export údajov vo formáte *ISDOCX umožňuje jednoduchý prenos údajov nielen do účtovného softwaru, ale aj pri komunikácii so štátnou správou.
Ikona

Cenníky a minútová kalkulácia

Zavedenie správnej minútovej kalkulácie do praxe a jednoduché stanovenie cien priamo v systéme XDENT.
Efektívne pre lekárov a pohodlné pre pacientov

Klientská zóna

Klientská zóna je inovatívna služba, ktorá nielen uľahčí život vašim pacientom, ale aj zvýši efektivitu vašej praxe.

Nielen efektivita, ale aj prestíž s elektronickými formulármi

Elektronické formuláre a tablety

Vstúpte do moderného spôsobu správy formulárov a starostlivosti o pacientov s našimi elektronickými formulármi a tabletmi. Táto inovatívna kombinácia nielen zjednodušuje vypĺňanie registračných formulárov a informovaných súhlasov, ale poskytuje aj množstvo ďalších výhod.

Kombinácia precíznej stomatológie a efektívnej administratívy

Hore