Prejsť na obsah Prejsť na pätu

Moderná ordinácia a efektívna dokumentácia

Bezpapierová ordinácia nebola nikdy dostupnejšia. S tabletmi získate neoceniteľný nástroj na digitalizáciu svojej ordinácie.

skvelý marketingový nástroj

Elektronická komunikácia

Klienti môžu vyplniť všetky formuláre elektronicky aj z pohodlia domova, vrátane elektronických podpisov. Podpísaný dokument sa v priebehu niekoľkých sekúnd prenesie na kartu klienta v systéme XDENT a všetky informácie, ktoré klient vyplní vo formulári, sa automaticky prenesú do osobných údajov a zdravotnej histórie klienta.

už žiadne tlačenie dokumentov

Prehľadne uložené dokumenty

Všetky elektronické dokumenty sú tiež uložené v klientskom účte a nemusíte ich tlačiť. Pri podpisovaní sa používajú biometrické podpisy. Prenos dokumentov, fotografií a röntgenových snímok je bezpečný a v súlade s ustanoveniami GDPR. XDENT sa postará o zálohovanie a ďalšie formality.

Prezentácia liečebných plánov a vzdelávanie pacientov

Univerzálne využitie

Ipady sú skutočne všestranným nástrojom pre vašu ordináciu. Okrem vyplnenia a podpísania elektronického formulára môžete klientovi prehrať vzdelávacie video alebo diskrétne predstaviť plán liečby. Nakoniec nesmieme zabudnúť ani na najmenších v ordináciách, ktorých možno zabaviť rozprávkou na tablete. Zároveň môže iPad slúžiť ako náhradný zdroj internetu, ak doň vložíme SIM kartu.

Tablety s biometrickým podpisom

Čo získate s tabletom?

Táto prémiová služba zahŕňa individuálne školenie pre váš tím vo vašej ordinácii. Pomôžeme vám tiež všetko správne nastaviť. V rámci služby získate 2x Apple iPad 32GB WiFi a 2x Apple Pencil, ako aj aplikáciu na bezpečné podpisovanie pacientov. Samozrejmosťou je poistenie proti krádeži a náhodnému poškodeniu a nové tablety a stylusy každých 24 mesiacov.

Hore