Prejsť na obsah Prejsť na pätu

Spoločne sme sa zapojili ako jeden zo sponzorov charitatívnej tomboly.

Od roku 2023 sme hrdým sponzorom charitatívnej tomboly, ktorá sa koná pri príležitosti módnej prehliadky Nadi Moravcové. Nezameriavame sa len na technické vychytávky, ale angažujeme sa aj vo svete dobročinnosti.

Ateliér Naďa Moravcová

Ateliér Naďa Moravcová sa zapísal do povedomia nielen svojimi originálnymi módnymi prehliadkami, ale aj charitatívnou činnosťou. Na prehliadkach sa prezentuje viac ako sto modelov, z ktorých každý je jedinečný a vytvorený s láskou k remeslu. Pre Naďu Moravcovú nie je móda len podnikaním, ale aj spôsobom, ako prinášať radosť nielen svojim klientom, ale aj pomáhať tým, ktorí to potrebujú. Módne prehliadky ateliéru pravidelne podporujú handicapované deti a charitatívne organizácie.

Foto: Daniel Šeiner

Náš malý príspevok

Naše tablety Apple priniesli radosť, našli nový domov, ale aj prispeli k výťažku z tomboly, ktorý bol venovaný na podporu liečby Majdalenky, malej bojovníčky s chorobou.

Ďakujeme za príležitosť

Vážime si možnosti byť súčasťou takéhoto inšpiratívneho diania a ďakujeme všetkým, ktorí sa na ňom podieľali, napríklad kúpou tombolových lístkov. Spoločne sme urobili niečo dobré a sme za to radi!

Foto: Daniel Šeiner

Hore