Prejsť na obsah Prejsť na pätu
naše poslanie

Určujeme smer digitalizácie zdravotníctva

Používame najmodernejšie technológie a prinášame revolučné funkcie a možnosti. Vďaka viac ako 10-ročným skúsenostiam v zubnom odvetví dokážeme spolu s našimi klientmi vyvíjať špičkový zubný software.

Naše kreatívne nápady prinášajú efektívne riešenia pre vašu ordináciu

Kopeme za jeden tím!

Sme plne česká spoločnosť a každý člen nášho tímu prináša jedinečné riešenia a nápady. Neustále reagujeme na vaše požiadavky, čoho výsledkom sú jedinečné funkcie.

stále rastieme a je nás už

0
naša vízia

Upevnenie pozície lídra nielen na českom trhu

Inovácie a kreativita sú súčasťou našej DNA. Vyvíjame nástroje, ktoré zvyšujú štandardy našich klientov. Naším záväzkom je neustále sa zlepšovať a poskytovať najlepšie softvérové produkty na trhu.

s klientom sme jeden tím

XDENT je spoľahlivý partner

Na náš zubný software sa spolieha takmer 3.500 lekárov a viac ako päť miliónov pacientov. Či už ste zubný lekár, hygienik alebo majiteľ desiatich kliník, môžete sa spoľahnúť na osvedčený zubný software, ktorý používa mnoho spokojných klientov.

riešenie pre každú ordináciu

Spolu s vami vytvárame ordinácie budúcnosti

Sme hrdí na to, že sme už mnohým ordináciám pomohli efektívnejšie riadiť ich činnosti, vďaka čomu majú viac času na poskytovanie vynikajúcej starostlivosti o pacientov. Naše služby zahŕňajú širokú škálu produktov a poradenských služieb navrhnutých tak, aby spĺňali potreby moderného zubného lekárstva.

0
Lekárov
0
Hygieničiek
0
Klinik s iPady

Podporujeme

Ikona

Charitatívne akcie

Sme presvedčení, že každý z nás môže prispieť k lepšiemu zajtrajšku.
Ikona

Súťaže pre študentov

Podporujeme súťaže pre študentov zubného lekárstva, aby sme podporili kreativitu, inovácie a nadšenie pre túto náročnú oblasť.
Ikona

Vzdělávání študentov

Naším cieľom je podporovať rozvoj vedomostí a zručností budúcich odborníkov v tejto oblasti.
Hore