Prejsť na obsah Prejsť na pätu

Veľtrh PRAGODENT je jedným z akcií vo svete stomatológie a dentálnej hygieny, ktoré si XDENT nenechá ujsť. Tradične vyrážame na výstavisko takmer s celým tímom a rok 2023 nebol výnimkou. Aj tento ročník bol nabitý prednáškami, workshopmi a predstavilo sa množstvo noviniek a technológií z oblasti stomatológie. Súčasne s veľtrhom organizovala Česká stomatologická komora PRAŽSKÉ DENTÁLNE DNI.

Stánok XDENT

Náš stánok na PVA EXPO v Letňanoch ste nemohli prehliadnuť, pretože sme neboli len jednou z mnohých firiem. Počas troch dní sme boli tímom nadšencov, ktorí si na veľtrhu užívali každú chvíľu. Dobrá nálada sa šírila aj vďaka fotosúťaži a fotokútiku. V našom fotokútiku ste sa mohli nielen odfotiť na pamiatku, ale aj súťažiť o pekné ceny.

Apple AirPods a iné super ceny

Prvou cenou v súťaži boli slúchadlá Apple AirPods 3. generácie, čo znamená, že sme dostali veľa úžasných fotografií, z ktorých nebolo ľahké vybrať víťaza, ale podarilo sa nám to a výhercovia sa už tešia z nových slúchadiel a ďalších cien.

Klienti XDENT a študenti stomatológie

Venovali sme sa našim klientom, stretli sme mnoho známych tvárí a podali sme pomocnú ruku záujemcom o zubný softvér. Ochotne sme sa podelili so študentmi o naše vedomosti a skúsenosti a boli sme inšpiráciou pre novú generáciu zubných lekárov.

Ďakujeme všetkým, ktorí nás navštívili na našom stánku. Vďaka podpore našich klientov sa neustále posúvame vpred a sme pripravení na ďalšie výzvy.

Hore