Prejsť na obsah Prejsť na pätu

Ako líder v oblasti digitalizácie zubnej starostlivosti sme získali finančné prostriedky od Európskej únie na registráciu ochranných známok pre naše kľúčové produkty. Táto finančná injekcia nám poskytne príležitosť upevniť ochranu našich inovácií a ďalej posúvať hranice dentálnej technológie.

Celý projekt registrácie ochranných známok spoločnosti Infinity energy s.r.o. je spolufinancovaný Európskou úniou

XDENT získal štedrú dotáciu z Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci operačného programu Technológie a aplikácie pre konkurencieschopnosť. Európska únia podporila náš projekt na registráciu ochranných známok pre tieto kľúčové produkty:

  • xdent
  • labino
  • iklinet
  • safe signature

Investície do ochrany našich značiek nám pomôžu vybudovať silný právny základ a zabezpečiť ochranu ich ďalších inovácií pred neoprávneným použitím.

Čo to znamená pre XDENT?

Získanie tejto dotácie nám prinieslo nielen väčšiu finančnú stabilitu, ale predovšetkým možnosť investovať do ďalšieho výskumu a vývoja a prinášať ďalšie inovácie. Registrácia ochrannej známky je kľúčovým prvkom pri vytváraní konkurenčnej výhody na trhu. 

Spoločnosť XDENT je odhodlaná pokračovať vo svojom poslaní poskytovať revolučné dentálne technológie a zároveň posilňovať svoju pozíciu na trhu. Tento grant je dôležitým krokom vpred a prináša nové možnosti pre rozvoj a rast spoločnosti.

Veríme, že táto investícia poslúži nielen XDENT, ale aj celému odvetviu zubných technológií. Spoločne budeme pokračovať vo vytváraní inovatívnych riešení, ktoré pacientom a zubným lekárom prinesú skutočnú hodnotu.

Hore